Monter/mechanik praca w Holandii

O nas:
Jesteśmy legalnie działająca firmą zarejestrowaną w Holenderskiej Izbie Handlowej pod numerem KVK 59980087. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji pracowników do różnych firm na terenie Holandii i Niemiec. Pomagamy znaleźć pracę osobom bez doświadczenia zawodowego (w ogrodnictwie, na produkcji) jak i specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w takich branżach jak: inżynieria i technologia, budownictwo, transport i logistyka.

Opis Stanowiska:

Dla jednego z naszych klientów na terenie Holandii poszukujemy mechaników/monterów maszyn i pojazdów. Zakres obowiązków: montaż części mechanicznych i pneumatycznych, naprawa i remonty, testowanie oraz regulacja urządzeń.

Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego. Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Jest to oferta pracy na długi okres czasu z możliwością otrzymania kontraktu stałego. Nadgodziny płatne zgodnie z CAO, dodatki delegacyjne.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@abflex.pl w temacie wiadomości wpisując MECHANIK.

Sprawdź nas na Facebooku: ABflex Praca w Holandii
›› Apeldoorn

    Kontakt