PRACA DLA MECHANIKA PRZEMYSŁOWEGO - ZAROBKI OK. 2800 EURO NA RĘKĘ!! SAKSONIA

Zadania:

• Wykonywanie prac konserwacyjnych, przeglądowych i naprawczych
• Diagnostyka i rozwiązywanie problemów
• Montaż wyposażenia dodatkowego i akcesoriów
• Analiza i wykonywanie zleceń warsztatowych
• Wykonywanie zleceń dodatkowych
• Zapewnienie czystości i porządku we własnym miejscu pracy

Wymagania:

• Ukończona szkoła zawodowa jako mechanik / mechatronik
• Umiejętność samodzielnej pracy
• Niezawodność, umiejętność pracy w zespole i motywacja
• Doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy:

• Bardzo wynagrodzenie- stawka brutto wraz z dodatkiem funkcyjnym do 19,40 euro brutto/h,
• Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• Zarobki 2300 - 2800 euro netto miesięcznie,
• Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
• Stałe zatrudnienie w atrakcyjnym miejscu pracy blisko polskiej granicy - SAKSONIA!
• Wykwalifikowany i zmotywowany zespół

Zadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

›› Kraków

    Kontakt