Ogłoszeniak - skąd pomysł

Ogłoszeniak

Powstanie strony Ogłoszeniak to moja własna inicjatyw wynikająca ze zdenerowania. Zdenerwowałem się, bo chciałem sprzedać auto wiec chciałem zamieścić ogłoszenie w internecie: prosto, szybko i za darmo. Mogę zapłacić za jakiś jego promowanie, nie ma problemu, ale co się okazało? Cena za samo dodanie ogłoszenia to kilkadziesiąt zł i to na 2 tygodnie. A co po tym okresie? Albo usuwają, albo trzeba płacić ponownie! Nie mówiąz już o promowaniu oferty, o tym mogłem zapomnieć, bo cena była ZAPOROWA!

Więc wziąłem sktryp ogłoszeniowy, przerobiłem go i oto jest! On! Ogłoszeniak.com.pl
Cel jest prosty - chciałbym zrobić choć minimalną konkurencję giantom. Ci zagarnęli cały rynek, wręcz go zmonopolizowali i po zabiciu wielu małych, zarówno polskich jak i lokalnych serwisów ogłoszeniowych, postanowili... podnieść ceny na ogłoszenia:

  • - Sprzedaż auta - kilkadziesiąt zł;
  • - Sprzedaż nieruchomośći - kilkadziesiąt zł;
  • - Oferta pracy - do kilkuset (sic!) zł...

Ogłoszeniak umożliwia szybkie zamieszczanie ofert, jest darmowy, prosty i oferuje możliwość zamieszczenia linka do oferty, swojej strony www prywatnej lub firmowej.

Wiem, że swoją amatorską pracą nie rzucę na kolana największych, ale jeżeli jakaś grupa osób zaoszczędzi trochę grosza i przy okacji znajdzie klienta na swój towar czy usługę to będzi mi po prostu miło.

 

Zapraszam do dodania oferty

 

Pan ~Ogloszeniak.com.pl