Praca na sortowni paczek

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Nr. Ref: SM/FK/06/2019
Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska:
- praca fizyczna
- rozładunek i załadunek transportów z paczkami
- sort paczek na trasy kurierskie
- prace porządkowe w magazynie, jak i na zewnątrz obiektu
- pomoc kurierom w załadunku

Oferujemy:
- praca 5.30-9.30 rano
- możliwość dobrania grafiku pod zajęć lub pracy
- umowę zlecenie
- atrakcyjną stawkę godzinową
- możliwość przejścia na umowę o pracę w dowolnym wymiarze godzin bezpośrednio u klienta.

Wymagania
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność i motywacja do pracy
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 72 lub 504 756 817

lub o przesyłanie aplikacji na adres: @ wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska lub numer referencyjny

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Chcemy też Ciebie zapewnić, że Twoja zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili odwołana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: @ , lub złożyć wniosek w siedzibie spółki lub Oddziale. Dane kontaktowe do siedziby Spółki lub Oddziałów znajdują się na stronie www.ottoworkforce.pl Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
›› Opole

    Kontakt